motoger

Rozrusznik Subaru Legacy I FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Rozrusznik Subaru Legacy I FL
Rozrusznik Subaru Legacy I FL
Rozrusznik Subaru Legacy I FL
Rozrusznik Subaru Legacy I FL
Rozrusznik Subaru Legacy I FL
Rozrusznik Subaru Legacy I FL
Rozrusznik Subaru Legacy I FL
Rozrusznik Subaru Legacy I FL

Sprzedawcy części do Subaru Legacy:

części uzywane samochodowe
gielda czesci
czesci samochodowe uzywane
auto kasacja części używane
giełda części moto2.pl
moto2.pl
giełda części poznań
części moto2
auto części gliwice
moto2
giełda części słomczyn
części używane opel
auto części słomczyn
części szrot samochodowy
auto szrot samochodowy
zamienne czesci samochodowe
giełda części samochodowych
części używane amerykańskie
auto szrot
giełda części używanych samochodowych poznań
auto części warszawa
części używane poznań
auto części poznań
auto części zamienne
auto części
auto czesci zamienne
giełda części
giełda części śląsk

Cena Rozrusznik Subaru Legacy Cena

Oferta części samochodowych Subaru Legacy i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Rozrusznik. Prezentujemy części samochodowe w segmencie Silnik. Stacja demontażu pojazdu, która wymontowała tę część samochodową dodała niniejsze ogłoszenie w dniu 2025-01-25 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2025-02-08 - numer oferty 31303831. Część używana Rozrusznik do Subaru Legacy I FL i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Oferent ma na stanie 8 sztuk tych części samochodowych. Cena Rozrusznik Subaru Legacy I FL 2.4 1992 van (minibus). Tanio Rozrusznik Subaru Legacy I FL 2.4 1992 van (minibus). Niesamowicie niska jak na taki silnik pojemność 2.4 i jeździ już po autostradach i drogach miejsko-wiejskich od roku 1993. Kasta zastosowana w tym pojeździe to nadwozie van (minibus) i jest to auto producenta Subaru. Ten model Legacy pojawił się na rynku zachodnim i w Polsce w takich wersjach I, I FL, II, III, IV, IV FL, V, VI.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem rozrusznik . Podobno najczęściej psująca się część do Subaru Legacy wersja I FL. Chciałem sprowadzić z Niemiec ale kupiłem w Polsce moje Subaru Legacy. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Ludzie mówią, że Subaru Legacy opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Subaru Legacy bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Subaru Legacy. Kocham te samochody. W moim aucie coś się zepsuło podejrzewam że to rozrusznik do Legacy. Na auto szrot samochodowy jeżdżę tylko do Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu rozrusznik. Dostałem rozrusznik od ręki i od razu mogłem montować do auta. Po co kupować części używane do samochodów na giełdzie w Poznaniu skoro w necie jest taniej. motoger.pl znalazł dla mnie rozrusznik poszukiwania za darmo. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Moja babcia powiedziała żebym uważał gdy wyjeżdżam bo może się tak zdarzyć że popsuje swój samochód Subaru Legacy. Teraz bardzo chciałbym znaleźć tanio rozrusznik. Poczułem że to będzie trudne ale musiałem znaleźć część do Subaru Legacy. Szukałem w Internecie jak zreperować samemu rozrusznik w Subaru Legacy. Nie mam pojęcia czy to duży problem ponieważ koleżanka rzadko jeździ na zakupy. Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę rozrusznik do Subaru Legacy. dzięki mojemu kumplowi znalazłem giełdę części używanych motoger i uzyskałem w świetnej cenie rozrusznik. Mój starszy brat ma dziewczynę w Śrem. Doznałem szoku gdy zobaczyłem ile jest rozrusznik. Zauważyłem na tym wielkim szrocie lekko puknięte Subaru Legacy na części.  


KONTAKT

tanio Rozrusznik Subaru Legacy I FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Rozrusznik Subaru Legacy I FL
Rozrusznik Subaru Legacy I FL Rozrusznik Subaru Legacy I FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl